- Technical Parameter
| Product Attributes | |
|---|---|
| Standard Package | 2,000 |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Output Isolation | Isolated |
| Internal Switch(s) | No |
| Voltage - Breakdown | - |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Start Up | 9.6V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3.35 V ~ 18 V |
| Duty Cycle | 75% |
| Frequency - Switching | 65kHz |
| Power (Watts) | - |
| Fault Protection | Current Limiting, Short Circuit |
| Control Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads |
| Datasheet | |
|---|---|
| ACT30BHT-1119.pdf | |
- Commodity Description
OLD PRODUCT, OLD ADSL ADAPTOR
- Related Products
Popular Models

- ACT30BHT-1119
- Manufacturer:AC-DC

- AP3105RKTR-G1
- Manufacturer:AC-DC

- AP3766K6TR-G1
- Manufacturer:AC-DC

- NCP1215SNT1
- Manufacturer:AC-DC

- AP3105NAKTR-G1
- Manufacturer:AC-DC