- Technical Parameter
| Product Attributes | |
|---|---|
| Standard Package | 1 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Applications | Secondary-Side Controller |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Supply | 3.5 V ~ 36 V |
| Current - Supply | 115μA |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Datasheet | |
|---|---|
| NCP4355CDR2G.pdf | |
- Commodity Description
SECONDARY SIDE SMPS OFF M
- Related Products
Popular Models

- BL8509C-263DCRM
- Manufacturer:Power monitor

- XC61CC3002MR
- Manufacturer:Power monitor

- APR3415BMTR-G1
- Manufacturer:Power monitor

- CAT874-80ULGT3
- Manufacturer:Power monitor

- UCC24650DBVR
- Manufacturer:Power monitor