- Technical Parameter
| Product Attributes | |
|---|---|
| Standard Package | 3,000 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | Wake Up Monitor |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 28 V |
| Current - Supply | 63μA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Datasheet | |
|---|---|
| UCC24650DBVR.pdf | |
- Commodity Description
200-V Wake-up Monitor for Fast Transient Primary-side Regulation
- Related Products
Popular Models

- BL8509C-263DCRM
- Manufacturer:Power monitor

- XC61CC3002MR
- Manufacturer:Power monitor

- APR3415BMTR-G1
- Manufacturer:Power monitor

- CAT874-80ULGT3
- Manufacturer:Power monitor

- UCC24650DBVR
- Manufacturer:Power monitor